Destinationer

Centralbokningen

+46 (0)20 – 22 99 22

First Camp Björknäs

bjorknas@firstcamp.se
Björknäs
19791 Bro
+46 (0)20 – 22 99 22

First Camp Gunnarsö

gunnarso@firstcamp.se
Östersjövägen 103
572 63 Oskarshamn
+46 (0)491 – 772 20

First Camp Skutberget-Karlstad

karlstad@firstcamp.se
Skutberget
653 46 Karlstad
+46 (0)54 – 53 51 30

First Camp Kolmården

kolmarden@firstcamp.se
Sandviken
618 34 Kolmården
+46 (0)11 – 39 82 50

First Camp Kärradal

karradal@firstcamp.se
Nisebäcksvägen 1
432 95 Varberg
+46 (0)340 – 62 23 77

First Camp Lakolk-Strand

lakolkstrand@firstcamp.dk
Lakolk
6792 Rømø
+45 (0)74 – 75 52 28

First Camp Lerberget

lerberget@firstcamp.se
Lerbergsvägen 151
26351 Höganäs
+46 (0)42 – 33 14 00

First Camp Luleå

lulea@firstcamp.se
Arcusvägen 110
975 94 Luleå
+46 (0)920 – 603 00

First Camp Malmö

malmo@firstcamp.se
Strandgatan 101
216 11 Limhamn
+46 (0)40 – 15 51 65

First Camp Mölle

molle@firstcamp.se
Kullabergsvägen 286
260 42 Höganäs
+46 (0)42 – 34 73 84

First Camp Solvik-Kungshamn

solvik@firstcamp.se
Solvik
456 44 Väjern
+46 (0)523 – 188 90

First Camp Oknö

okno@firstcamp.se
Oknövägen 12
383 92 Mönsterås
+46 (0)499 – 449 02

First Camp Tingsryd

tingsryd@firstcamp.se
First Camp Tingsryd Resort
362 91 Tingsryd
+46 (0)477 – 105 54

First Camp Torekov

torekov@firstcamp.se
Flymossavägen 5
269 76 Torekov
+46 (0)431 – 36 45 25

First Camp Tylösand

tylosand@firstcamp.se
Kungsvägen 3
302 70 Halmstad
+46 (0)35 – 305 10

First Camp Umeå

umea@firstcamp.se
Nydalasjön 2
906 52 Umeå
+46 (0)90 – 70 26 00

First Camp Åhus

ahus@firstcamp.se
Kolonivägen 59
296 33 Åhus
+46 (0)44 – 24 89 69

Huvudkontor

Vi finns på Gårdatorget 2 i Göteborg.
Växel +46 (0) 31 – 773 07 00.

Unni Åström, VD och koncernchef

unni.astrom@firstcamp.se
+46 (0)734 – 384 433

Jan Yregård, CFO

jan.yregard@firstcamp.se
+46 (0)760 – 701 103

Lars Bergander, Controller

lars.bergander@firstcamp.se
+46 (0)706 – 668 644

Gustaf Söderbaum, Marknad- och Försäljningschef

gustaf.soderbaum@firstcamp.se
+46 (0)31 – 773 07 00

Pernilla Nilsson, Personalchef

pernilla.nilsson@firstcamp.se
+46 (0)704 – 401 494

Per Åkerström, Driftschef

per.akerstrom@firstcamp.se
+46 (0)769 – 457 768

Rodrigo Fuentes, Fastighetschef

rodrigo.fuentes@firstcamp.se
+46 (0)702 – 444 119