Vill du bo i en lite mer privat stuga med egen sjötomt och trädgård? Välkommen till Sjövillan – en avskilt belägen stuga på 36 kvadratmeter där upp till fem personer bor bekvämt och nära naturen.
Inne möts ni av ett inbjudande kombinerat kök och vardagsrum med soffgrupp, TV och matplats. Här finns två separata sovrum – ett med dubbelsäng och ett med våningssäng, samt en bäddsoffa i vardagsrummet. Köket är utrustat med kyl och frys, spishäll, mikro, vattenkokare, kaffebryggare och diskmaskin. I badrummet finns både dusch och toalett. Kuddar och täcken finns i stugan, ta med egna lakan och handdukar eller lägg till det direkt i bokningen.
Utanför stugan väntar en 20 kvadratmeter stor terrass i västerläge med bord och stolar, perfekt för långa middagar och stilla kvällar vid sjön. Varmt välkommen till Sjövillan!